Chuman 1d

Humanistyczne forum naszej klasy

Ogłoszenie

UWAGA! Forum zamknięte. Jeśli chcesz mieć do niego dostęp, zarejestruj się/zaloguj. Zarejestrowani będą przyłączani do Klasy.
UWAGA NR 2! Nie zaliczam nikogo do Klasy, jeśli jego tożsamość nie wynika z loginu lub formularza. Proszę mi wtedy się przedstawić na PW albo na gadu.
Gadu-gadu Admina: 1263540. Nie używać do niecnych i nikczemnych celów.

#1 2007-10-18 21:22:23

mirela

Pro.

4216200
Zarejestrowany: 2007-09-21
Posty: 8
Punktów :   

Śmierć człowieka pracy!

No to może ja zaczne:)
Co sądzicie o dzisiejszym filmie??
Z tego co widziałam ( kto był to wie, że na nie wszystkie sceny mogłam patrzeć ) film był bardzo dobry. Napewno bardzo poruszający. Nawet do tego stopnia, że jeszcze nic nie jadłam. Na samą myśl o mięsie robi mi sie niedobrze:/ a gdy powiedziałam mamie, że przez najbliższy czas nie zamierzam jeść mięsa to powiedziała, że na kółko więcej nie pójde:D ale pewnie do następnego czwartku jej przejdzie:p no to czekam na komentarze:) paaaa:*

Offline

 

#2 2007-10-19 20:58:54

Ismay

Administrator

1263540
Skąd: Rybnik - ER
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 12
Punktów :   

Re: Śmierć człowieka pracy!

Piszę ja, bo lubię odpisywać na czyjeś tematy
A co do filmu... ano, całkiem ciekawy był. Co prawda już wcześniej gdzieś chyba na Discovery widziałam ten kawałek z siarką, ale co tam. Ja akurat nie miałam żadnego dylematu z jedzeniem mięsa, bo nic mięsnego wtedy nie miałam Ale ja jestem nieczuła i mnie coś takiego nie przeszkadza, więc pewnie przy najbliższej okazji coś zjem. Co nie umniejsza wrażeń filmowych. Ale ciekawe co powiem po warsztatach. Baaa-ju. Ja ne = sayonara = ciao = adiós!

Pisać, pisać!


Bo dobry hardkor nie jest zły.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.narutokage.pun.pl www.yabssorborn.pun.pl